گروه آموزشی مهندسی کامپیوتر

گروه آموزشی مهندسی کامپیوتر

امروز: 04 تیر 1398

آخرین بروزرسانی: 23 خرداد 1398

نظرسنجی

نظرشما در مورد قالب جدید وب سایت گروه چیست؟ 
 
» » نحوه تعیین محل کارآموزی و اخذ معرفی نامه

نحوه تعیین محل کارآموزی و اخذ معرفی نامه

دانشجویانی که در ترم تابستان درس کارآموزی را انتخاب نموده اند توجه داشته باشند که نهایتا تا روز چهارشنبه مورخ 96/05/04 که مصادف با آخرین روز کاری دانشگاه است فرصت دارند تا معرفی نامه کارآموزی خود را جهت ارائه به محل کارآموزی انتخابی خود از دفتر ارتباط با صنعت دریافت نمایند. لذا خواهشمند است در فرصت باقی مانده نسبت به انتخاب محل کارآموزی در پروفایل خود اقدام نموده و منتظر سبز شدن چراغ های تایید استاد راهنما و مدیر گروه باشند و پس از سبز شدن این چراغ ها به دفتر ارتباط با صنعت دانشگاه مراجعه نموده و معرفی نامه ی خود را از آقای آخوند تحویل بگیرند.

  • تذکر 1: درصورتی که محل کارآموزی را مشخص نموده ولی تاییدیه استاد راهنما را دریافت ننمودید ( چراغ تایید استاد راهنما سبز نشد) حتما به گروه مراجعه نمایید.
  • تذکر 2: دانشجویان محترم توجه داشته باشند که محل کارآموزی خود را در ادارات ، سازمان ها و شرکت های دولتی انتخاب نمایید و توجه داشته باشید که شرکت های خصوصی قابل قبول نخواهند بود.
  • تذکر 3: دانشگاه چمران و بخش های مختلف موسسه آموزش عالی جهاد دانشگاهی خوزستان ( به خصوص گروه کامپیوتر) نیز در ترم تابستان کارآموز میپذیرد.

 

درج شده در تاریخ: 31 / 04 / 96 تعداد بازدید : 434

ارسال یک نظر